Bureau

Syntax error in album specification. Album does not exist: 15Syntax error in album specification. Album does not exist: 6Syntax error in album specification. Album does not exist: 9

De samenstelling van het OSB bureau is als volgt:

Vereniging » Bureau » Secretariaat
Danielle van Grinsven
Danielle van Grinsven
Secretaresse van Piet Adema en Hanny van den Berg d.vangrinsven@osb.nl
Horia el Harrad
Horia el Harrad
Medewerker Ledenadministratie h.elharrad@osb.nl
Henriette van Dalsen
Henriette van Dalsen
Facilitair Medewerker

Vereniging » Bureau » Cluster Sectorontwikkeling
Jan Kerstens
Jan Kerstens
Hoofd Arbeidsvoorwaarden en Sociale Zekerheid & tijdelijk aanspreekpunt directie j.kerstens@osb.nl
drs. Evelyne Simons
drs. Evelyne Simons
Beleidsadviseur Arbeidsvoorwaarden & Sociale Zekerheid e.simons@osb.nl
mr. Hermien Dautzenberg
mr. Hermien Dautzenberg
Adviseur Arbeidsvoorwaarden & Sociale Zekerheid h.dautzenberg@osb.nl
mr. Alie Dijkstra
mr. Alie Dijkstra
Adviseur Arbeidsvoorwaarden & Sociale Zekerheid a.dijkstra@osb.nl

Vereniging » Bureau » PR & Communicatie
Xavier Theunissen
Xavier Theunissen
Strategisch communicatiemanager x.theunissen@osb.nl
Melanie Klerx
Melanie Klerx
Manager PR & Communicatie m.klerx@osb.nl
drs. Marga van Neerven
drs. Marga van Neerven
Coördinator PR & Communicatie m.vanneerven@osb.nl
Nanda Valentijn
Nanda Valentijn
Secretaresse van afd. PR & Communicatie n.valentijn@osb.nl

Vereniging » Bureau » Cluster Ledenzaken
Chantal Kerstens
Chantal Kerstens
Medewerker Ledenzaken c.kerstens@osb.nl
Mark Samsom
Mark Samsom
Accountmanager m.samsom@osb.nl
Ilse Mariën
Ilse Mariën
Coördinator Platforms & Specialismen i.marien@osb.nl
drs. Nico Koch
drs. Nico Koch
Beleidsadviseur KAM & Economie n.koch@osb.nl

Vereniging » Bureau » Cluster Belangenbehartiging
drs. Evelyne Simons
drs. Evelyne Simons
Beleidsadviseur Arbeidsvoorwaarden & Sociale Zekerheid e.simons@osb.nl