Bureau

Syntax error in album specification. Album does not exist: 15

De samenstelling van het OSB bureau is als volgt:

Vereniging » Bureau » Secretariaat
Chantal Kerstens
Chantal Kerstens
Medewerker Ledenzaken c.kerstens@osb.nl
Danielle van Grinsven
Danielle van Grinsven
Secretaresse van Piet Adema en Hanny van den Berg d.vangrinsven@osb.nl
Nanda Valentijn
Nanda Valentijn
Secretaresse van afd. PR & Communicatie en Steef Gaspers n.valentijn@osb.nl
Horia el Harrad
Horia el Harrad
Medewerker Ledenadministratie h.elharrad@osb.nl

Vereniging » Bureau » Afdeling Arbeidsvoorwaarden & Sociale Zekerheid
Jan Kerstens
Jan Kerstens
Hoofd Arbeidsvoorwaarden en Sociale Zekerheid & tijdelijk aanspreekpunt directie j.kerstens@osb.nl
drs. Evelyne Simons
drs. Evelyne Simons
Beleidsadviseur Arbeidsvoorwaarden & Sociale Zekerheid e.simons@osb.nl
mr. Hermien Dautzenberg
mr. Hermien Dautzenberg
Adviseur Arbeidsvoorwaarden & Sociale Zekerheid h.dautzenberg@osb.nl
mr. Alie Dijkstra
mr. Alie Dijkstra
Adviseur Arbeidsvoorwaarden & Sociale Zekerheid a.dijkstra@osb.nl

Vereniging » Bureau » PR & Communicatie
Melanie Klerx
Melanie Klerx
Manager PR & Communicatie m.klerx@osb.nl
drs. Marga van Neerven
drs. Marga van Neerven
Coördinator PR & Communicatie m.vanneerven@osb.nl

Vereniging » Bureau » Platforms & specialismen
Ilse Mariën
Ilse Mariën
Coördinator Platforms & Specialismen i.marien@osb.nl

Vereniging » Bureau » KAM en Economie
drs. Nico Koch
drs. Nico Koch
Beleidsadviseur KAM & Economie n.koch@osb.nl

Vereniging » Bureau » Bedrijfsadviseurs
Steef Gaspers
Steef Gaspers
Bedrijfsadviseur s.gaspers@osb.nl

Vereniging » Bureau » Financiële administratie
Corné Vermeer
Corné Vermeer