Medewerkers

Hanny van den Berg

Directeur

h.vandenberg@osb.nl

Jan Kerstens

Hoofd afdeling Arbeidsvoorwaarden

j.kerstens@osb.nl

Alie Dijkstra

Adviseur Arbeidsvoorwaarden & Sociale Zekerheid

a.dijkstra@osb.nl

Hermien Dautzenberg

Adviseur Arbeidsvoorwaarden & Sociale Zekerheid

h.dautzenberg@osb.nl

Evelyne Simons

Beleidsadviseur

e.simons@osb.nl

Chantal Kerstens

Medewerker ledenzaken

c.kerstens@osb.nl

Ilse Mariën

Coördinator Platforms & Specialismen

.marien@osb.nl

Margot van Gelder

Medewerker ledenadministratie & financiën

m.vangelder@osb.nl

Mark Samsom

Accountmanager

m.samsom@osb.nl

Nico Koch

Beleidsadviseur KAM & Economie

n.koch@osb.nl

Rick van der Gaag

Accountmanager

r.vandergaag@osb.nl

Melanie Klerx

Adviseur PR & Communicatie

m.klerx@osb.nl

Marga van Neerven

Coördinator PR & Communicatie

m.vanneerven@osb.nl

Nanda Valentijn

Secretaresse afd. PR & Communicatie

n.valentijn@osb.nl

Daniëlle van Grinsven

Secretaresse van Piet Adema en Hanny van den Berg

d.vangrinsven@osb.nl

Horia el Harrad

Secretaresse

h.elharrad@osb.nl

Henriette van Dalsen

Facilitair medewerker

h.vandalsen@osb.nl

Directeur

Hanny van den Berg

Directeur

 

Cluster Arbeidsvoorwaarden

Jan Kerstens

Jan Kerstens

Hoofd afdeling Arbeidsvoorwaarden

Jan Kerstens

Hoofd afdeling Arbeidsvoorwaarden

Alie Dijkstra

Alie Dijkstra

Adviseur Arbeidsvoorwaarden & Sociale Zekerheid

Alie Dijkstra

Adviseur Arbeidsvoorwaarden & Sociale Zekerheid

Hermien Dautzenberg

Hermien Dautzenberg

Adviseur Arbeidsvoorwaarden & Sociale Zekerheid

Hermien Dautzenberg

Adviseur Arbeidsvoorwaarden & Sociale Zekerheid

 

Cluster Lobby & belangenbehartiging

Evelyne Simons

Evelyne Simons

Beleidsadviseur

Evelyne Simons

Beleidsadviseur

Cluster Ledenzaken

Chantal Kerstens

Chantal Kerstens

Medewerker ledenzaken

Chantal Kerstens

Medewerker ledenzaken

Ilse Mariën

Ilse Mariën

Coördinator Platforms & Specialismen

Ilse Mariën

Coördinator Platforms & Specialismen

Margot van Gelder

Margot van Gelder

Medewerker ledenadministratie & financiën

Margot van Gelder

Medewerker ledenadministratie & financiën

Mark Samsom

Mark Samsom

Accountmanager

Mark Samsom

Accountmanager

Nico Koch

Nico Koch

Beleidsadviseur KAM & Economie

Nico Koch

Beleidsadviseur KAM & Economie

Rick van der Gaag

Rick van der Gaag

Accountmanager

Rick van der Gaag

Accountmanager

 

Cluster PR & Communicatie

Melanie Klerx

Melanie Klerx

Adviseur PR & Communicatie

Melanie Klerx

Adviseur PR & Communicatie

Marga van Neerven

Marga van Neerven

Coördinator PR & Communicatie

Marga van Neerven

Coördinator PR & Communicatie

Nanda Valentijn

Nanda Valentijn

Secretaresse afd. PR & Communicatie

Nanda Valentijn

Secretaresse afd. PR & Communicatie

 

Secretariaat

Daniëlle van Grinsven

Daniëlle van Grinsven

Secretaresse van Piet Adema en Hanny van den Berg

Daniëlle van Grinsven

Secretaresse van Piet Adema en Hanny van den Berg

Horia el Harrad

Horia el Harrad

Secretaresse

Horia el Harrad

Secretaresse

Henriette van Dalsen

Henriette van Dalsen

Facilitair medewerker

Henriette van Dalsen

Facilitair medewerker